Sezon 1954 (Liderzy Ekstraligi)

  • Ekstraliga

  • 1 Liga

  • 2 Liga

  • wyniki | statystyki indywidualne

    Punkty (suma)

    zawodnikDrużynameczeIl. punktów
    Włodzimierz SzwendrowskiŁódź18145.0
    Florian KapałaRawicz17139.0
    Edward KupczyńskiWrocław17135.0
    Zbigniew RaniszewskiBydgoszcz18131.0
    Janusz SucheckiWarszawa17128.0
    Eugeniusz NazimekBydgoszcz18125.0
    Marian PhilippRybnik18119.0
    Andrzej KrzesińskiLeszno15113.0
    Henryk IgnasiakRawicz17112.0
    Stanisław GlapiakLeszno18107.0

    Punkty (średnia na bieg)

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Florian KapałaRawicz172.837
    Włodzimierz SzwendrowskiŁódź182.685
    Edward KupczyńskiWrocław172.647
    Janusz SucheckiWarszawa172.510
    Zbigniew RaniszewskiBydgoszcz182.426
    Eugeniusz NazimekBydgoszcz182.315
    Mieczysław PołukardWrocław162.208
    Marian SpychałaRawicz162.208
    Marian PhilippRybnik182.204
    Henryk IgnasiakRawicz172.196

    Punkty (średnia na mecz)

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Florian KapałaRawicz178.18
    Włodzimierz SzwendrowskiŁódź188.06
    Edward KupczyńskiWrocław177.94
    Janusz SucheckiWarszawa177.53
    Zbigniew RaniszewskiBydgoszcz187.28
    Eugeniusz NazimekBydgoszcz186.94
    Marian SpychałaRawicz166.63
    Mieczysław PołukardWrocław166.63
    Marian PhilippRybnik186.61
    Henryk IgnasiakRawicz176.59

    Bonusy

    zawodnikDrużynameczeBonusy
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa180
    Stanisław SiemekRybnik180
    Alfred SpyraRybnik90
    Marian PhilippRybnik180
    Józef WieczorekRybnik150
    Marian KaiserWarszawa120
    Norbert ŚwitałaWarszawa160
    Rajmund ŚwitałaWarszawa170
    Kazimierz BentkeWarszawa160
    Joachim MajWarszawa160

    Najwięcej 1 miejsc

    zawodnikDrużynamecze1 miejsce
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa180
    Stanisław SiemekRybnik180
    Alfred SpyraRybnik90
    Marian PhilippRybnik180
    Józef WieczorekRybnik150
    Marian KaiserWarszawa120
    Norbert ŚwitałaWarszawa160
    Rajmund ŚwitałaWarszawa170
    Kazimierz BentkeWarszawa160
    Joachim MajWarszawa160

    Najwięcej 2 miejsc

    zawodnikDrużynamecze2 miejsce
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa180
    Stanisław SiemekRybnik180
    Alfred SpyraRybnik90
    Marian PhilippRybnik180
    Józef WieczorekRybnik150
    Marian KaiserWarszawa120
    Norbert ŚwitałaWarszawa160
    Rajmund ŚwitałaWarszawa170
    Kazimierz BentkeWarszawa160
    Joachim MajWarszawa160

    Najwięcej 3 miejsc

    zawodnikDrużynamecze3 miejsce
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa180
    Stanisław SiemekRybnik180
    Alfred SpyraRybnik90
    Marian PhilippRybnik180
    Józef WieczorekRybnik150
    Marian KaiserWarszawa120
    Norbert ŚwitałaWarszawa160
    Rajmund ŚwitałaWarszawa170
    Kazimierz BentkeWarszawa160
    Joachim MajWarszawa160

    Najwięcej 4 miejsc

    zawodnikDrużynamecze4 miejsce
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa180
    Stanisław SiemekRybnik180
    Alfred SpyraRybnik90
    Marian PhilippRybnik180
    Józef WieczorekRybnik150
    Marian KaiserWarszawa120
    Norbert ŚwitałaWarszawa160
    Rajmund ŚwitałaWarszawa170
    Kazimierz BentkeWarszawa160
    Joachim MajWarszawa160

    Defekty

    zawodnikDrużynameczeDefekty
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa180
    Stanisław SiemekRybnik180
    Alfred SpyraRybnik90
    Marian PhilippRybnik180
    Józef WieczorekRybnik150
    Marian KaiserWarszawa120
    Norbert ŚwitałaWarszawa160
    Rajmund ŚwitałaWarszawa170
    Kazimierz BentkeWarszawa160
    Joachim MajWarszawa160

    Upadki

    zawodnikDrużynameczeUpadki
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa180
    Stanisław SiemekRybnik180
    Alfred SpyraRybnik90
    Marian PhilippRybnik180
    Józef WieczorekRybnik150
    Marian KaiserWarszawa120
    Norbert ŚwitałaWarszawa160
    Rajmund ŚwitałaWarszawa170
    Kazimierz BentkeWarszawa160
    Joachim MajWarszawa160

    Wykluczenia

    zawodnikDrużynameczeWykluczenia
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa180
    Stanisław SiemekRybnik180
    Alfred SpyraRybnik90
    Marian PhilippRybnik180
    Józef WieczorekRybnik150
    Marian KaiserWarszawa120
    Norbert ŚwitałaWarszawa160
    Rajmund ŚwitałaWarszawa170
    Kazimierz BentkeWarszawa160
    Joachim MajWarszawa160

    Taśmy

    zawodnikDrużynameczeTaśmy
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa180
    Stanisław SiemekRybnik180
    Alfred SpyraRybnik90
    Marian PhilippRybnik180
    Józef WieczorekRybnik150
    Marian KaiserWarszawa120
    Norbert ŚwitałaWarszawa160
    Rajmund ŚwitałaWarszawa170
    Kazimierz BentkeWarszawa160
    Joachim MajWarszawa160

    Najlepszy Polak

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Florian KapałaRawicz172.837
    Włodzimierz SzwendrowskiŁódź182.685
    Edward KupczyńskiWrocław172.647
    Janusz SucheckiWarszawa172.510
    Zbigniew RaniszewskiBydgoszcz182.426
    Eugeniusz NazimekBydgoszcz182.315
    Mieczysław PołukardWrocław162.208
    Marian SpychałaRawicz162.208
    Marian PhilippRybnik182.204
    Henryk IgnasiakRawicz172.196

    Najlepszy Junior - Polak

    zawodnikDrużynameczeŚrednia
    Andrzej KrzesińskiLeszno152.511
    Marian KaiserWarszawa122.083
    Rajmund ŚwitałaWarszawa172.039
    Bernard KacperakCzęstochowa181.926
    Tadeusz ChwilczyńskiCzęstochowa181.556
    Stanisław III KowalskiLeszno181.481
    Marian JankowskiRawicz161.458
    Norbert ŚwitałaWarszawa161.396
    Antoni KowalskiBydgoszcz110.818
    Zygmunt KuchtaRybnik140.381
    Prawa autorskie.